SIK SORULAN SORULAR

Tüm iade süreci müşteri ve TTS İNTERNATİONAL arasında gerçekleşecektir. Satın alınan ürünler teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edilebilir.

Web sayfamızda bulunan Cayma Formu doldurularak; faturanız ile birlikte hasarsız ve açılmamış olan ürünleri firmadan alacağınız bir kodla beraber anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilir.

Ödemeler; iade ettiğiniz ürünlerin elimize ulaştığı günden itibaren 14 iş günü içerisinde ödemenin yapıldığı kredi kartına veya banka hesabına aktarılır.

Satın aldığın ürünlerin fiyatına KDV dahildir. Faturanızda KDV oran ve tutarını ayrıca görebilirsiniz.

Kargo şirketinden ürünler alınırken kontrol edilmeli, hasarlı kargolar için tutanak tutulmalıdır.

Siparişi onaylamadan önce yazacağın adrese ürünlerini gönderebilirsin. Siparişi gönderdikten sonra adres değişikliği yapılamaz.

Yurtiçine ve Yurt dışına satışlarımız bulunmaktadır.

Seçmiş olduğunuz iki paket ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.İade gelen kargoların tekrar gönderimi ise karşı taraf ödemelidir.

Web sitemizdeki kargom nerede bölümünden veya sms ile gelen kargo takip no ile kargolarınızı takip edebilirsiniz.

Kredi kartı ve havale yolu ile ödeme yapılabilir.

Türkiye’de birçok ilimizde ücretsiz seminerler düzenlenmektedir ve her hafta internet üzerinden sunumlarımız olmaktadır ve bu seminerler web sayfamızdan duyurulmaktadır.  Yeni Koronavirüs Hastalığı ( COVID-19) Nedeniyle Sizi dahil ettiğimiz Wassab Grubunda bilgilendirerek  Ürün ve Sistem Sunumları İnternet Üzerinden Yapılmaktadır.

S.S.S

 559 total views,  4 views today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir