YASAL UYARI

Sitemiz https://ttssaglikbandi.com   Life Patch İntelnational ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlıdır.  Life Patch İntelnational( Distribitörlerinden ) biriyim. https://ttssaglikbandi.com  Benim şahsi sitemdir. Ürün ile  fiyatı konusunda ve  indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir.


Sistemimizin Çalışma Şekli  Network Marketing Sistemidir. 

Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Ürünlerimiz fitoterapi yani altarnatif tıp alanında kullanılan tamamen doğal ürünlerdir..
Firmamız ürünleri ilaç değildir. Firmamız ürünleri ilaç olarak görülmemeli ve bu niteliklerle/amaçlarla kullanılmamalıdır.
Firmamız ürünlerinde herhangi bir hastalığı önleyici veya tedavi edici bir taahhütte bulunmamaktadır.

Günümüz hayat şartlarından kaynaklanan stresin ve sağlıksız beslenmenin sebep olduğu, bedenimizin hemen her bölgesinde ortaya çıkan ağrıların ve daha birçok hastalığın tedavisinde; içerisinde ihtiva ettiği antik otlar, birtakım iyon, element ve minerallerin TTS (Transdermal Dalga Teknolojisi) ile vücudumuzda emilerek etkisini gösterdiği Life Patch İnternational Sağlık bantları, destekleyici anlamda son derece etkili bir üründür.

Özellikle kardiyovasküler sistemde, kan dolaşımını rahatlatması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi sebebiyle, herhangi bir hastalığı olmayan, sağlıklı kişilerin bu bantları kullanmasını özellikle tavsiye ediyoruz. Çünkü ‘tedbir her zaman tedaviden ucuzdur.’

https://ttssaglikbandi.com sitesine herhangi bir şekilde erişim sağlayan veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanan her gerçek ve tüzel kişi, (“kullanıcılar”) aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

İşbu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuştur. Kullanıcılar siteyi kullanmış oldukları için hiçbir şekilde https://ttssaglikbandi.com’u sorumlu tutamazlar. 

https://ttssaglikbandi.com, işbu web sitesinin içeriğinin kullanımından, ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek, doğrudan, dolaylı, tesadüfi, özel ya da sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir.

https://ttssaglikbandi.com sitesine herhangi bir şekilde erişim sağlayarak ve/veya kullanarak herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren ya da yasal olmayan davranışlarından ötürü https://ttssaglikbandi.comun sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız.

İşbu web sitesinin bazı bölümlerini kullanmak için web sitesine kayıt ve üye olmanız istenebilir. Bu halde kayıt ve üyelik için sizden istenen bilgileri veya size verilen kayıt ve üye formunda istenen bilgilerinizi doğru, inanılır, güvenilir ve tam olarak vermeniz ve bu bilgileri zamanında güncellemeniz gerekmektedir.

https://ttssaglikbandi.com  kullanıcılar arasında gerçek zamanlı etkileşime izin veren forum, sözlük veya yorum alanlarını kullanıma açabilir. Bu alanları ve web sitesini kullananlar aşağıdaki koşullara uymayı baştan kabul ederler.

Adı geçen alanlara ve bu web sitesine:

a) Yazı, soru, yorum, görüş, öneri, veya benzeri veri içeren bilgi gönderen kullanıcı, bu bilgilere gizli muamelesi yapılmayacağını baştan kabul eder. https://ttssaglikbandi.com bu bilgilere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve bilgiyi üretme, kullanma, açıklama ve başkalarına dağıtma hakkına sınırsız olarak sahiptir. 

b) Suç teşkil edecek veya yasal açıdan takip gerektirecek bir durum yaratan veya teşvik eden, hiçbir yasadışı, tehdit edici, hakaret, küfür, iftira içeren, küçük düşürücü, pornografik bilgi iletilemez, gönderilemez. 

c) Bir başkasının gizlilik hakkını veya yayın hakkını çiğneyen, yasalarca korunan ticari marka ve mülkiyet haklarını ihlal edecek hiçbir bilgi iletilemez, gönderilemez.

d) Virüs ve benzeri zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım, kod veya başka bir malzeme iletilemez, gönderilemez.

e) Ticari amaç taşıyan veya reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım, içerik iletilemez, gönderilemez.

f) Forum, sözlük veya yorum alanlarını kullanırken https://ttssaglikbandi.com bu alanları denetlemek gibi bir zorunluluğu olmadığını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Ancak https://ttssaglikbandi.com , üstte sayılan koşullara kısmen veya tamamen uygun olmadığına karar verdiği her türlü içeriği değiştirme, yayınlamayı reddetme, veya yayından kaldırma hakkını her zaman saklı tutar.

https://ttssaglikbandi.com sitesine kullanım koşulları ile ilgili bilgi sormak için veya önerileriniz ya da eleştirileriniz için admin@ttssaglikbandi.com adresini kullanabilirsiniz.


https://ttssaglikbandi.com
Hepinize sağlıklı mutlu bir ömür diler…

 7,778 total views,  10 views today